Türkiye’de Yabancılar için Vatandaşlık İşlemleri

Türk Vatandaşlığı Nedir?

Ülkemize gelen yabancı uyruklu kişilerin, Türkiye’nin menfaatlerine gerçekleşecek çeşitli alternatif modeli olan yatırım araçları ile veya belirli sürelerde gereken şartları ve kriterleri sağlamları durumunda Türkiye’de vatandaşlık hakkını kazanmaları mümkündür.

Vatandaşlık işlemi, T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Dışişleri Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü  gibi üst düzey kamu kurumlarının ve bu kurumların alt birimlerinin onaylarıyla gerçekleşmektedir. Ülkemize gelen yabancıların, vatandaşlık hakkını kazanmaları durumunda elde edeceği menfaatleri, aile bireyleri ile birlikte olmak üzere Türkiye’de ve Uluslararası politikalar gereği çeşitli anlaşmaları bulunan birçok dost ülkede birden fazla hak ve özgürlüğe sahip olarak özetleyebiliriz. Türk Vatandaşlığı hakkı, belirlenen kriterler ve süreler sağlanması durumunda verilmektedir.

Bizden Destek Alın !

Türk Vatandaşlığı hakkı kolay elde edilebilecek bir hak olmadığı için gereken prosedürlerin ve işlemlerin zamanında doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Vatandaşlık başvurusu ve takip işlemlerinizde, bilgi ve tecrübemizi kullanarak eksiksiz bir danışmanlık hizmeti veren firmamız sizlere tüm aşamalarda destek vermektedir.

Konu ile alakalı belirlenen kanun ve yasaları güncel olarak takip eden profesyonel ekibimiz, tüm aşamalarda karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları sizlere daha önceden bilgilendirmesini yaparak, işlemlerinizi doğru ve güvenilir bir şekilde yönlendirmektedir. Sizde, işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız bizimle çalışarak vatandaşlık işlemlerinizi kısa sürede başarı ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Türk Vatandaşlığı hakkı için bizi arayarak konu ile detaylı bilgi alabilirsiniz.